Bibliát árulni kötelesség

2013. június 13., címkék: dunamelléki egyházkerület, reformátusok lapja, bibliás könyvesbolt, ráday múzeum

Bátor vállalkozásba kezdett a Dunamelléki Református Egyházkerület, amikor elindította a Biblia Múzeum megújítását. A tervezett, új múzeum először könyvesboltját nyitotta meg május 24-én. Az újjászülető intézményről vezetőjét, Timár Gabriellát kérdeztük.

Bibliás Könyvesbolt nyílt Budapesten

2013. május 27., címkék: bibliás könyvesbolt, szabó istván püspök, megnyitó

Mindenki, akiben egyedi módon gyűrűzik tovább mindaz, amiről érdemes mesélni, jogosult arra, hogy írjon, olvasson, kérdezzen, az élet, a lélek teljességének újabb és újabb árnyalataira leljen a sorok között – hangzott el a Bibliás Könyvesbolt megnyitóján május 24-én Budapesten. A Dunamelléki Református Egyházkerület székházában megnyílt könyvesbolt azt szeretné segíteni, hogy mindenki, aki igényli, gazdagodhasson életében a Szentíráson keresztül.